آداب و سنت هاجن و شیطان

 واکسن و عوارض

   واکسن و عوارض آن:

پژوهشگران واکسن  را سوسپانسیونی از ضعیف شده وکشته شده ی هر ویروس می‌دانند که به بدن تزریق می‌کنند. تا باصطلاح بااین روش سیستم ایمنی بدن راتحریک کنند بدین جهت که بدن تصور کند به ویروس آلوده شده بنابراین واکنش ایمن سازی را شبیه سازی کند.

… سوال اینجاست که اگر واکسن کشته شده ویروس هست پس چگونه در بدن تکثیر می‌شود؟؟ از طرفی آیا عملکرد این واکسن ها در همه ی بدن ها بامزاج های متفاوت، می‌تواند یکسان باشد؟؟؟

،اگر فرض شود عملکرد واکسن روی همه آدمیان در هر سن و سال و جنسیتی یکسان است پس چرا ، در برخی افراد موجب افزایش حرارت بدن و در برخی دیگر موجب کاهش آن می شود. افزایش حرارت در بدن برخی افراد، موجب پارگی اعصاب ریز در بدن آن ها شده و در نتیجه باعث تشنج ، اوتیسم ، فلج _ مغزی ، و بیماری های متعدد دیگری می شود، همچنان که در برخی کودکان مشاهده می‌شود بوجود می آورد. .

در انسانها با طبیعت سرد باعث غلظت خون، کرختی و بی‌حسی بدن، ودر نهايت MS و… می‌شود.

 عوارض واکسن

مهمترین عارضه ای که واکسن روی انسان ها دارد :

✅غلظت خون : به دلیل ترکیبات سنگینی که این واکسن‌ها دارند و حتی شاهد بهم خوردگی فاکتورهای خونی نوزادان با لافاصله بعد از تزریق واکسن های بدو تولد هستیم وگزارشات و نتایج حاکی از این هست که همه کودکان بعد از تولد رشد طبیعی دارند و همه چیز برایشان عادی است ولی بلا فاصله بعد از تزریق واکسن اختلالاتی در رشد ذهنی و حرکتی نوزاد بوجود می آید.

غلظت خون خود باعث لخته شدن خون دررگها شده ودر نهايت باعث آمبولی کردن و وسکته می‌شود.

✅التهاب عضله قلبی که علائمی مانند درد قفسه سینه، خستگی مزمن، تپش قلب، و در نهایت حمله قلبی و…

✅بهم ریختگی قاعدگی خانمها و یائسگی زودرس هم از عوارض تزریق واکسن میباشد

✅اختلال در حرکت و سنگین شدن بدن

✅از دست دادن قدرت تکلم

جالب است بدانید خود واکسن‌ها عاملی برای جهش ویروس ها می‌شوند.

مثلاً رابطه اوتیسم و واکسن با توجه به تاریخچه شیوع این بیماری کاملاً درک می شود که قبل از سال 1991 که واکسیناسیون همگانی گردید این بیماری بسیار نادر بود و در سال 2000 تا 2002 آمار بچه هایی که اوتیسم داشته اند 1500 نفر بوده و تا سال 2006 آمار 1 به 110 نفر و تا 2008، 1 به 88 نفر رسید.

توجه داشته باشید که یک کودک اگر همه واکسن های خود را که 35 عدد می باشد بزند، 113 میکروب وارد بدن خود کرده است و نیز 59 ماده شیمیایی و چهار نوع سلول DNA حیوانی مختلف و DNA انسان که از جنین های سقط شده گرفته می شود. چگونه همه این مواد برای بدن بی ضرر و بی خطر است؟!

در واکسن ها سلول های حیوانی از جمله ژن میمون، کلیه سگ، مرغ، گاو و انسان و نیز ماده ای به نام فرمالدئید که برای نگهداری از جسد مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار سرطان زاست استفاده می شود و نیز پلی سوربات 80 که برای نازاکردن موشهای ماده و کوچک کردن بیضه های موش نر مفید است؛ منوسدیم گلوتامات که در واکسن آنفولانزا زده می شود برای به هم ریختن متابولیسم بدن، تشنج و دیابت و ناراحتی های عصبی پایه ریزی گردیده است؛

جیوه نیز سمی شناخته شده است که مغز و سیستم عصبی را تحت شعاع قرار می دهد و به وفور در واکسن آنفولانزا به چشم می خورد؛ وجود آلومینیوم در واکسن ها تأیید شده است که باعث انحطاط استخوان ها، مغز استخوان و مفاصل می شود. تیمرازول مواد نگهدارنده ای است که از جیوه تهیه می گردد در واکسن های کزاز، آنفولانزا و دیفتری مقدار کمی از این ماده به چشم می خورد که در به هم ریختگی عصبی و اوتیسم بسیار تأثیربخش است.

تحقیقات نشان می دهد واکسن ها هیچ سودی برای سلامت بدن و جلوگیری از بیماری های مهلک ندارند، بلکه موجب بسیاری از بیماری های لاعلاج هستند. از آن جمله به هم ریختگی سیستم ایمنی بدن که با اختلال در سیستم بدن کودک واکسینه شده دچار هزاران بیماری گوناگون می گردد و هزاران بیماری مزمن جایگزین بیماری ویروسی می شود. واکسن های مربوط به بیماری های ناشی از ویروس مثل سرخک، اوریون، سرخجه، هپاتیت B و A، تب زرد، آبله مرغان، فلج اطفال و آنفلوانزا باعث افزایش بیماری های ویروسی دیگری شده اند، در حالی که در گذشته بیماری ها از طریق باکتری شیوع پیدا می کردند. درگذشته اقلا بیماری ها زودگذر و حاد بودند، اما امروز بیماری ها با علاج های دشوار و مزمن همچون سرطان شیوع یافته اند.

نکته دیگر بیماری های ژنتیک است. با وجود ویروس های واکسن در ژنوم سلول ها، تغییر در کروموزوم سلول ها را شاهد هستیم که چگونه بیماری ها به سهولت به نسل های آینده انتقال می یابد. به همین دلیل نسل آینده در معرض بیماری های ژنتیکی میباشند و در نتیجه امروز شاهد 60 بیماری ژنتیکی مهلک هستیم.

عدم عملکرد صحیح مغز که در اثر ارتباط خاص ویروسها با مغز صورت می گیرد از پی آمدهای واکسیناسیون است چرا که پادتن ها در سلول های مغز مخفی شده و خسارتی نظیر مننژیت، تومور سرطانی و … را به مغز وارد می کنند.

ه واکسن ها دارای اجزا DNA که تعیین کننده تمام اعمال متابولیزم سلول و بافتی است  حیوانی، گیاهی و انسانی هستند. با وارد شدن این DNAها در بدن سیستم ایمنی بدن دچار اختلال شده و و بیماری ها از حیوانات به سهولت به انسان منتقل می گردد. این نوع DNA حیوانی اولین بار از طریق واکسن های ضد آبله به انسان منتقل گردید که مستقیماً از سلول های بدن جانوران گرفته می شود.

گرایش به اعتیاد هم از دیگر پیامدهایی است که واکسن ها برای بشر داشته اند و بشر نا خواسته به کارهای غیرارادی اعتیاد پیدا می کند. بدن ما هیچ گاه نیاز به مواد غیر طبیعی ندارد و حتی آنها را پس می زند.

سلولهای حیوانی، فلزات سنگین، مواد سمی و DNA دستکاری شده که به وفور در واکسن ها موجود است باعث می شود که بدن مواد غیرطبیعی، مخدر و نامناسب را بپذیرد و البته این در مورد خوردن غذاهای فست فود، خیره شدن بدون اختیار به تلویزیون نیز صادق است.

بر اساس تحقیقات گریه های شدید کودکان گاهی نشانه ای از آزردگی و سوزش سیستم عصبی اصلی آنها بر اثر تزریق واکسن می باشد  و 8/48 درصد از کودکان نیز دچار تشنج می شوند و به 8/4 درصد از کودکان 48 ساعت بعد از تزریق واکسن، شوک وارد می شود. حال قضاوت با خود ماست!!.

در ترکیب واکسن های آنفلوانزای خوکی مقداری جیوه و موادی به نام اسکوآلن SQUALEN که از روغن کبد کوسه استخراج می شود وجود دارد که هر دو باعث اوتیسم می شوند.

آیا می دانید بسیاری از پزشکان و کسانی که در این زمینه فعالیت دارند خود و فرزندان شان از واکسن ها استفاده نمی کنند؛ چرا که می دانند هیچ یک از پژوهش ها سلامت و بی خطری واکسن ها را تأیید نمی کنند . می دانند که واکسن ها عوارض جبران ناپذیری داردکه در پی تزریق آن باعث مشکلات و بیماری های زیادی می شوند؛ کسانی که توصیه به استفاده از واکسن می کنند کسانی هستند که از فروش و تولید واکسن ها سود می برند. به عنوان مثال دکتر جولی گربل دینگ که در CDC سازمان بهداشت آمریکا مدیریت این سازمان را به مدت 8 سال عهده دار بوده است؛ امروز مدیر شرکت MERCK در آلمان است. دکتر اوفیت عضو کمیته مشاوره واکسن در آمریکا ACIP شخصاً واکسن خود را ثبت و تولید کرده است؛ پس منکر منافع شخصی و بهره برداری از استفاده از واکسن در دنیا برای سودجویان بزرگ نمی تواند باشد.

سازمان Generation rescue در تحقیقی به نام Caloregon هزینه ای متقبل شدند که در این تحقیق سلامتی فرزندان با کمک والدین مورد بررسی قرار گرفت. 17674 کودک مورد آزمایش قرار گرفتند.

ونتایج حاکی از این بوده که بچه ها دچار آسم، اختلال در یادگیری (حواس پرتی)، بهم ریختگی اعصاب و.. شدند. اینها تماماً عوارضی هست که رسماً اعلام‌ شده.

و این درحالی است که کودک با سیستم دفاعی بسیار قوی به دنیا می آید و اگر چنین نباشد اکثر کودکان پس از تولد از دنیا می روند. این سیستم نیازمند است که به طور طبیعی کار خود را انجام دهد و متاسفانه با دستکاری آن و تزریق مواد شیمیایی این سیستم طبیعی مختل می گردد.

بدون واکسن هزینه درمان و سلامتی برای انسان ها کاهش می یابد. زیرا جامعه کمتر با بیماری ها دست و پنجه نرم می کند. بیماری های ساده مثل آنفولانزا و آبله مرغان به بیماری های مهلکی چون دیابت و  اوتیسم و سرطان تغییر شکل پیدا می کنند و صددرصد گروه دوم برای داروسازان و پزشکان و بیمارستانهای سودجو، سود هنگفتی را به ارمغان   می آورد.

❇️جالب اینکه تولید کنندگان واکسن وتزریق کنندگان آن درقبال عوارض واکسن هیچ مسئولیتی ندارند.

جایگزین واکسن

✅✅اگر مجبور به تزریق واکسن شدید:

قبل از تزریق، سیب و سویق سیب مصرف شود

بلافاصله بعداز تزریق، حجامت کنید

روی موضع رانمک بگذارید

فراوان سیب  وسویق سیب میل شود

 • جوشانده نعناع وپونه مصرف شود

جایگزین های مناسب واکسن

بالا بردن سیستم ایمنی بدن با:

1.حجامت  افراد  در دوره های منظم  سالانه و ماهانه

2.استفاده روزانه 7 عدد سیاهدانه با یک قاشق چایخوری  خوری عسل صبح ناشتا

3.استفاده از نمک دریا قبل و بعد هر غذا

4.استفاده از هاضوم در ابتدای غذا

5.اصلاح سبک زندگی و پرهیز از غذا های نامناسب

دانلود مقاله مرتبط با این موضوع حتما این مقاله را مطالعه کنید 

امتیاز کاربر: 3.3 ( 2 نتایج)

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

 1. سلام خدا قوت بسیار عالی انشاالله با این همه تلاش مردم آگاه بشوند و دنبال واکسن نروند

 2. بسم الله الرحمن الرحيم
  سلام و درود خداوند بر شما
  ان شاالله مشمول الطاف الهی باشید
  زبان قاصره از تشکر بابت مطالب نافع شما

 3. سلام استاد عزیز اصلا ویروسی وجود نداره شما که اهل تحقیق هستین الحمدلله موضع مشخص داشته باشید نه مثل بقیه ی اطباء جایگزین واکسم بدین برای ویروس های خیالی

  کتاب صنعت ویروس بازی نوشته ی دکتر کوهنلاین و دکتر انگلبرشت و کتاب افسانه سرایت نوشته دکتر توماس کوان را مطالعه بفرمایید حتما

  چون دوستتون دارم میگم چیزی به اسم ویروس و میکروب که عامل بیماری بشه وجود نداره و اصلا هیچ بیماری ای وجود نداره مسری و واگیر دار باشه

  فرضیه لویی پاستور و رابرت کخ را بی خیال بشین و برین سراغ فرضیه آنتوان بی چامپ( بیشامپ)

  کتاب pastor or bichamp را مطالعه بفرمایید با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا